Atlanta Hd Box Kullanım Bilgileri ve CCcam Girme


Atlanta Hd Box Kullanımı ve Cccam AyarıATLANTA HD BOX CCCAM AYARLARI


Menü tuşuna basın  sonra  Ağ  a tıklayın Mavi Tuşa Basın Şifre Ekranına 0000 Girin ve Kumandanın Ses Artırma Tuşu ile Sunucuyu seçin.

Protokol Yazan Bölümü Ses Artırma Tuşu İle Cccam'a  getirin ve bilgilerinizi girin.

Sunucu Url: Server Adresini Yazın 

Bağlantı Noktasına : Port Numarınızı Yazın

Kullanıcı Kimligi: User ( kullanıcı adı )  Bilginizi Yazın

Parola: Pasword ( şifre ) Bilginizi Girin 

Sayfadan Exit İle Çıkın Ve Aynı Yere Bilgilerinizi Yazdıgınız Sayfaya Tekrar Girin [Restart Atmanız Daha Saglıklı Olur] En Altta Statü Yazan Yerin Karşısında Login Ok Yazıyorsa Başarı İle Baglandınız Demektir No Connected Yazıyorsa Bağlantı Başarısız Demektir Karşıdan Kart Geldigine Eminseniz Üstteki Adımları Tekrar Gözden Geçirin.


ATLANTA HD BOX BİSS K.E.Y GİRME

Menü tuşuna basın ardından şu kodu girin 4132 .Çıkan ekranda K.E.Y i uygun bölüme girin.

ATLANTA HD BOX YAZILIM GÜNCELLEMESİ NASIL YAPILIR

Menü / Genel Ayarlar / Sistem Bilgileri / Yazılım Güncelleme / İnternetten Güncelleme tuşlandığında aşağıdaki ekran karşımıza çıkıyor görülen satırın sonuna güncel yazılımı sanal klavye ile ekleyip sonuna "img" deyip "ok" diyoruz. Örnek: Şu an ki son yazılım 161 ve satır sonuna "161.img" yazıp okeyliyoruz ve yazılım inip kuruluyor.


KANAL LİSTESİ YÜKLEME VE YEDEK ALMA


Menü>Pvr>Sbit Disk Yönetimi>

Zaman Kaydırma. Kapalı
usb'den Güncelleme
Usb'ye Yedek Alma


Kanal Listesi yüklemek için. Usb'den Güncelleme'ye yön tuşuyla gelin Ok'a basın parola 0000 girerek yapılır, Güncelleme başarılı uyarısı aldıktan sonra Exit'la çıkın görüntü gelecek. 


Yedek almak için. Usb'ye Yedek Alma seçeneğine Alt yön tuşuyla gelin 2 seçenek var, Sağ yön tuşuyla seçebilirsiniz: Mevcut Veri ve Yeniden Adlandır. Mevcut Veri seçip ok'a basarsanız varsayılan DBDATA dosya adı'yla kayıt eder, Yeniden Adlandır'ı seçip ok'a bastığınızda Klavye çıkar dosyaya istediğiniz ismi  yazıp kayıt edebirsiniz.