TLC

Ntv Spordmax
Şirket ÜnvanıTLC TV
Sorumlu KişilerVictoria Lucy Raycheva
Ticaret Sicil No-
Telefon0212 366 2000
Faks-
AdresNispetiye Mah. Adnan Saygun Caddesi Akmerkez B3 Blok Kat 11 Etiler/İstanbul
İnternet Sitesihttps://www.tlctv.com.tr/
E-postaizleyicitemsilcisi@discovery.com
İnternetten YayınCanlı yayın sayfası için tıklayınız.
Facebookhttps://www.facebook.com/TLCTurkiye
Twitterhttps://twitter.com/TLC_Turkiye
Türksat4A12.015 MHZ- 27500-H- Fec : 3/4
DigiTürk30. Kanaldan izleyebilirsiniz
Dsmart36. Kanaldan izleyebilirsiniz
TiviBu 60. Kanaldan izleyebilirsiniz
Kablo TV 34. Kanaldan izleyebilirsiniz
Türkcell TV30. Kanaldan izleyebilirsiniz
Wodafone TV30. Kanaldan izleyebilirsiniz
Diğer-
Not-
TLC TV - İzleyici Temsilcisi
İzleyici TemsilcisiVictoria Lucy Raycheva
Telefon(0212) 366 2000 / (0212) 366 2049
Faks-
E-postaizleyicitemsilcisi@discovery.com

Son güncelleme13.09.2019

Frekans Bilgileri : 12015 - Polarizasyon: H - Sembol Hızı : 27500
1-Önce kumandanızda Menü veya Setup tuşuna basın. Açılan menüden Uydu Ayarları kısmına gelin. Sonra uydu alıcısının marka veya modeline göre Kanal Arama - Manuel Arama - Kanal Ekleme - El ile Arama gibi menülerden hangisi beliriyor ise kumandanız daki Aşağı - Yukarı Ok Tuşu ile ona gelin.
2-Açılan pencerede yine uydu alıcısının marka ve modeline göre TP Frekansı - Alış Frekansı - Frekans - Uydu Frekansı - Transponder seçeneklerinden biri belirecektir. Kumandanızdaki Aşağı - Yukarı Ok Tuşu ile o seçeneğin üstüne gelerek, oradaki boş alana kumandanın rakam tuşlarıyla yayınımız için 12015 değerini girin.
3-Yine aynı pencerede Sembol Oranı ya da Sembol Rate yazan bir seçenek bulunacaktır. Bu seçeneğin üstüne gelerek oradaki boş alana kumandanın rakam tuşları ile yayınımız için 27500 değerini girin.
4-Yine aynı pencerede bulunan Polarizasyon ya da POL şeklinde bir yazı göreceksiniz. Bunun üstüne gelerek kumandanızdaki Sağ - Sol Ok Tuşları ile Yatay (Horizontal)'ı seçin.
5-Yine aynı menü penceresinde bulunan FEC Kodu ayarını yapmak için kumandanın Sağ - Sol Ok Tuşlarını kullanarak TLC için 5/6’yı seçin. Eğer sizin uydu alıcınızda da FEC Kodu girmek için bir seçenek bulunmuyorsa, bu kodu girmenize gerek yoktur.
6-Kumandanızın OK tuşuna basarak gerekli olan tüm bilgileri kaydetmiş olacaksınız. Sonrasında uydu alıcınızın (Receiver) modeline göre Aramayı Başlat ya da TP Tara tuşlarıyla TLC'yi aramayı başlatabilirsiniz. Arama işlemi bitikten sonra uydu alıcısı (Receiver) bulduğu kanalı listenin en sonuna kaydedecektir.