Bir Telefonda İki WhatsApp Kullanmak iOS ve Android

WhatsApp en çok kullanılan sosyal medya araçlarının başında geliyor. Özellikle mesajlaşma konusunda dünyada bir numara, neredeyse herkes kullanıyor. Hal böyle bolunca bazen bir WhatsApp yetmiyor, bu sebeple bir telefonda 
2 Whats App nasıl kullanılır,

Tek telefonda iki WhatsApp kullanma iPhone, bunun için uygulama indirmeniz gerekecek detaylarını bakalım.
1- İlk olarak TutuApp uygulamasını safari tarayıcısını kullanarak indirin.
2- TutuApp uygulaması direkt olarak Apple mağazasından inmediği için ona güvenmeyecektir. Yapmanız gereken telefonda Ayarlar kısmına girin. Genel deyin. Profiller ve Aygıt Yönetimine tıklayın. Kurumsal uygulama altında bulunan China Mobile Group kısmına tıklayın ve  bu uygulamaya güven deyin.
3- Daha sonra TutuApp uygulamasına girin ve programın arama kısmından WhatsApp aratın. 2. sırada bulunan WhatsApp++ Duplicate uygulamasını indirin.


4- WhatsApp++Duplicate uygulamasını yükledikten sonra 2.hesabınızı kurabilirsiniz. Hesabı kurarken yazacağınız telefon aktif olmalıdır. Kurulum yapıldığında doğrulama kodu gelecektir, kodu girdikten sonra kullanabilirsiniz.

Bir Telefonda İki WhatsApp Kullanmak Android içinBir telefonda iki WhatsApp kullanmak Android telefonlarda uygulama kullanarak mümkün detaylarına bakalım.
1- İlk olarak Paralell Space uygulamasını indirin.
2- Telefona kurun ve açılmasını bekleyin.
3- Sizden numara isteyecektir kullanmış olduğunuz numarayı girin.
4- Uygulama üzerinde WhatsApp uygulamasını kullanabilirsiniz.